PRENTA GÜCÜ

HİZMET KAPSAMI

Prenta; modüler üniteler, prefabrike binalar, yaşam konteynerleri üretmektedir. Ayrıca kiralama, ikinci el, montaj/demontaj ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve talepte bulunmak için iletişim formunu kullanarak bize hızla ulaşabilirsiniz.

PRENTA: GÜCÜ KAPSAMINDA!
Prenta’yı rakiplerinden ayırarak sektörün en etkili firması yapan ürettiği ürünlere ek olarak sunduğu ve kiralama, ikinci el, montaj-demontaj ve lojistik hizmlerini içerene benzersiz hizmet kapsamıdır.

İSTER ALIN, İSTER KİRALAYIN!
Prenta, kısa süreli işler için kurulan şantiyeler için konteyner kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Konteyner bedelinin tümünü ödemek istemeyen müşterileri için %80’e varan fiyat avantajı sağlamaktadır.

Prenta; ürünün lojistiğinde sunduğu avantajlarla, servis imkanlarıyla ve satış sonrası desteğiyle kiralama hizmetindeki farkını ortaya koyar.

İKİNCİ EL’DE TEK MARKA: PRENTA.
Prenta çok ekonomik çözümler arayan müşterileri için ikinci el hizmeti de vermektedir. Kullanılmış ve elden çıkarılmak istenen ürünleri yeniden kullanıma sunar.

İkinci el ürünlerin alımını, satışını, demontajını ve yeni yerine montajını kapsayan hizmetiyle Prenta; özellikle ofis ve yaşam konteynerleri, prefabrike ofisler, yatakhaneler ve yemekhanelerin ikinci el organizasyonunu gerçekleştirir.

Sektörde kurumsal anlamda ikinci el organizasyonu gerçekleştiren tek marka olan Prenta, yeni ürünlerde sunduğu hemen hemen tüm avantajları, ikinci el ürünlerde de sağlar.

DESTEKTE SINIR YOK!
Prenta, müşterilerine kolaylık sağlamak için hizmette sınır tanımaz. Montaj-demontaj desteği de verir.

LOJİSTİK UZMANI: PRENTA.
Prenta, hem yurtiçinde hem de yurtdışında lojistik hizmeti de sunarak deniz ve kara yolu proje taşımacılığı yapmaktadır. Prenta, lojistik hizmeti ile ürünlerinizin sorunsuz ve en ekonomik yoldan nakliyesini sağlar.